خدمات کانون تبلیغاتی سیمای سالم

معرفی

سیمای سالم اولین مجله تخصصی تبلیغات کالاها و خدمات ورزشی نزدیک به دو دهه با کادری مجرب در زمینه های بازرگانی، بازاریابی، تبلیغات، طراحی و گرافیک باعث شده بنگاههای اقتصادی، شرکت ها، فروشگاه ها، تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات ورزشی بتوانند کالاها و خدمات خود را به خوبی معرفی کنند. این موضوع اجازه داده در سراسر کشور تمامی افراد نیازمند به کالاها و خدمات ورزشی حتی کسانی که در مناطق دور افتاده و به دور از مراکز اصلی هستند به راحتی و بدون واسطه به محصولات مورد نیاز خود دسترسی داشته و آن را خریداری کنند که این خود عامل ایجاد رونق کسب و کار بنگاههای اقتصادی شده است. سیمای سالم با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود به فروش بیشتر و معرفی محصولات آنها آمادگی دارد تا با شرکتها و صاحبان کسب و کار و بنگاههای اقتصادی در جهت تبلیغ کالاها و خدمات ورزشی آنها و همچنین طراحی و ارائه کالاهای اهدایی و دیگر ملزومات تبلیغاتی خدمات تخصصی خود را به شرح زیر در اختیار آنها قرار دهد.

1 - طراحی غرفه های نمایشگاهی

با توجه به نوع نمایشگاه، فضای مربوطه، نوع کالاهای نمایشی و تم بنگاه غرفه مورد نظر طراحی و ارائه می گردد.

2 - عکس برداری از محصولات

سیمای سالم با کادری مجرب آماده است تا تصاویر محصولات و خدمات شما را با کیفیت و صحنه آرایی و افکت گذاری برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر در تبلیغات ارائه نماید.

3 - طراحی لوازم التحریر و ست اداری

یکی از ابزار مهم تبلیغات و انتقال پیام و حس اعتماد سازی و رسمیت شناختن در نزد مشتری و نیز برای ایجاد هویت بصری و تاثیر نام برند، طراحی ست اداری می باشد. ست اداری با توجه به انواع پارامترها از قبیل زمینه کاری شرکت یا بنگاه اقتصادی نوع آرم، تم رنگ، نوع مشتری ها و غیره طراحی می شود.

4 - طراحی لوگو

لوگو یک سازمان نمایان گر هویت آن سازمان می باشد و الزاما طراحی آن باید توسط افراد مجرب و حرفه ای طراحی شود ما این اطمینان را به شما می دهیم که تیم طراحی سیمای سالم آنچه در فراخور سازمان شماست بصورت حرفه ای ارائه دهد.

5 - طراحی لوازم جانبی جهت هدایا

آنچه که در تبلیغات به عنوان فروشندگان خاموش شناخته می شوند هدایا و لوازمی هستند که به مشتریان و مخاطبان خود هدیه می دهید تا این هدایا نام برند شما را در خاطره ها ثبت نمایند.

طراحی و اجرا شرکت پناه نیک پندار 09121721004